Ook dit jaar ben ik een deelnemer aan de Atelierroute Purmerend in het weekend van 1 en 2 juni 2013. In heel Purmerend en omgeving hebben meer dan 50 kunstenaars hun ateliers in het weekend open gesteld of staan op een gastlocatie.
Evenals vorig jaar staat mijn keramiek gezamenlijk met de kunstwerken van vier collega kunstenaars geëxposeerd in de Lutherse Kerk (Hoogstraat 18, 1441 BC) in het centrum van Purmerend (zondags gratis parkeren).
Naast keramiek van ondergetekende zijn er schilderijen en etsen van Johan Arp, beelden van Ietsje Arp, schilderijen van Jurgen van den Hoek en assemblages van Wil van der Velden. U bent meer dan welkom een kijkje te nemen op zaterdag of zondag van 11.00 tot 17.00 uur.
Persbericht Atelierroute Purmerend
De Stichting Kunst- & Crearoute Purmerend nodigt iedereen uit voor de Atelierroute Purmerend in het weekend van 1 en 2 juni 2013 van 11.00 tot 17.00 uur. Bezoekers zijn tijdens de atelierroute van harte welkom bij diverse kunstenaars in Purmerend, Zuidoostbeemster en Kwadijk.
Ruim 50 regionale kunstenaars tonen in hun atelier, bij de exposant thuis of op een gastlocatie hun kunstwerken en vertellen graag over hun werk en de kunstvorm.
Overzichtstentoonstelling in het stadhuis van Purmerend
De overzichtsexpositie van alle deelnemende kunstenaars is van maandag 6 mei tot vrijdag 31 mei te zien in de hal van het stadhuis. Op de opening op 10 mei om 16.30 uur door wethouder Berent Daan is iedereen van harte welkom.
Routeboekjes en meer informatie
Routeboekjes en plattegronden zijn gratis verkrijgbaar bij VVV’s van Purmerend, Middenbeemster, Edam en Volendam. In Purmerend bij Lijstenmakerij ’t Huysche en in Middenbeemster bij bloemisterij Ranonkel Arrangeurs en ook bij de deelnemers zelf. Meer informatie www.atelierroutepurmerend.nl of via 0299-427823 en info@kunstencrearoute.nl.